Beta version 0.1

Донесення секретного співробітника Одеського обласного відділу ДПУ УСРР про враження японського консула Б. Танаки від подорожі по СРСР. Не раніше 21 червня 1932

Зміст документа: 
Враження японського консула від подорожі СРСР, де він звернув увагу на зубожіння та голод серед сільського населення, малий вибір меню в ресторанах та ін. 
Автори:
 "Павел"  
Організація-видавник:
ОДПУ УСРР в м.Одеса 
Дата створення:
1932  
Місце створення:
 Одеса  
Ключові слова:
 агентурне донесення, Алушта, голод, голодомор, Голодомор 1932-1933, Донецьк, ДПУ УСРР, Одеса, ОДПУ, "Павел", Ростов, Севастополь, Сімферополь, СРСР, Сталіно, Танака, Тифліс, УСРР, Харків, Ялта, японський консул 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26257/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 91.Спр. 70.Т. 4.
Розділи:
 Іноземні дипломати про Голодомор 1932-1933 в документах ОГПУ, 7.3.3. Голодомор 1932-1933 рр.
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар