Beta version 0.1

Информационное сообщение. Інформаційне повідомлення голови КГБ при РМ УРСР Нікітченка В.Ф. на адресу керівництва ЦК КПУ щодо передачі на радіостанції «Свобода» про дискусію під час підготовки 9 тому «Історії СРСР» періоду з 1933 до 1941 рік

Зміст документа: 
Інформаційне повідомлення голови КГБ при РМ УРСР Нікітченка В.Ф. на адресу керівництва ЦК КПУ щодо передачі на радіостанції «Свобода» про дискусію під час підготовки 9 тому «Історії СРСР» періоду з 1933 до 1941 рік. В документі йдеться про статтю, в якій описано дискусію істориків навколо майбутнього видання з історії СРСР. Зокрема, про відсутність висвітлення в ньому питання голоду 1933 року, репресивної політики доби Великого терору 1937-1938 та Фінської війни 1940 року. 
Автори:
 Нікітченко В.Ф.  
Організація-видавник:
КГБ при РМ УРСР 
Дата створення:
05.07.1965  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Велика Британія, великий терор, голодомор, Економіст, Інформаційне повідомлення, КГБ, Київ, Корушев, культура, Лондон, Никитченко, Нікітченко, Париж, радіо, Радіо Свобода, СРСР, УРСР, Фінська війна, Франція 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1913 — 1965 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26170/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 9510
Розділи:
 Як КГБ стежив за "Радіо Свобода", 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар