Beta version 0.1

Информационное сообщение. Інформаційне повідомлення голови КГБ при РМ УРСР Нікітченка В.Ф. на адресу керівництва ЦК КПУ щодо передачі радіостанції «Свобода» про переслідування віруючих в Україні

Зміст документа: 
Інформаційне повідомлення голови КГБ при РМ УРСР Нікітченка В.Ф. на адресу керівництва ЦК КПУ щодо передачі радіостанції «Свобода» про переслідування віруючих в Україні. Йдеться зокрема, про те, що у Швейцарії православний єпископ Антоній повідомив про арешт 5 монахів Почаївської Лаври у 1964 році. 
Автори:
 Нікітченко В.Ф.  
Організація-видавник:
КГБ при РМ УРСР 
Дата створення:
03.07.1965  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Антоній, Женева, Інформаційне повідомлення, КГБ, Київ, монахи, Никитченко, Нікітченко, Почаїв, православ'я, радіо, Радіо Свобода, УРСР, Швейцарія 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1964 — 1965 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26169/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 9510
Розділи:
 Як КГБ стежив за "Радіо Свобода", 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар