Beta version 0.1

Информационное сообщение. Інформаційне повідомлення голови КГБ при РМ УРСР Федорчука В.В. на адресу першого секретаря ЦК КПУ Щербицького В.В. про завершення організаційної перебудови та штатних перестановок радіостанцій «Свобода» і «Вільна Європа»

Зміст документа: 
Інформаційне повідомлення голови КГБ при РМ УРСР Федорчука В.В. на адресу першого секретаря ЦК КПУ Щербицького В.В. про завершення організаційної перебудови та штатних перестановок радіостанцій «Свобода» і «Вільна Європа» 
Автори:
 Федорчук В.В.  
Організація-видавник:
КГБ при РМ УРСР 
Дата створення:
31.07.1975  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Інформаційне повідомлення, КГБ, Мюнхен, радіо, радіо "Вільна Європа", Радіо Свобода, США, УРСР, Федорчук, ЦК КПУ, ЦРУ, Щербицький 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1975 — 1975 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26157/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 11080
Розділи:
 Як КГБ стежив за "Радіо Свобода", 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар