Beta version 0.1

Информационное сообщение. Інформаційне повідомлення голови КГБ при РМ УРСР Федорчука В.В. до ЦК КПУ та керівництва РМ УРСР про отримання оперативним шляхом орієнтировки-інструкції «Комітету радіо «Свобода» щодо направленості радіопередач на листопад

Зміст документа: 
Інформаційне повідомлення голови КГБ при РМ УРСР Федорчука В.В. до ЦК КПУ та керівництва РМ УРСР про отримання оперативним шляхом орієнтировки-інструкції «Комітету радіо «Свобода» щодо направленості радіопередач на листопад 1971 року (із резолюцією ЦК КПУ) 
Автори:
 Федорчук В.В.  
Організація-видавник:
КГБ при РМ УРСР 
Дата створення:
04.11.1971  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Валентин Мороз, Інформаційне повідомлення, КГБ, Маркіян Шашкевич. ЮНЕСКО, радіо, Радіо Свобода, Сталін, УРСР, Федорчук, ЦК КПУ 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1971 — 1971 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26151/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 10280
Розділи:
 Як КГБ стежив за "Радіо Свобода", 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар