Beta version 0.1

Протокол допроса Шеера Пауля Альбертовича от 20.12.1945 г.

Зміст документа: 
Протокол допиту генерал-лейтенанта поліції Шеєра Пауля Альбертовича, у 1941-1943 рр. начальника охоронної поліції та жандармерії м. Києва від 20.12.1945 р. У документі є відомості про радянських військовополонених, вищих партійних керівників Третього Райху, а також плани нацистів по фізичному знищенню населення України. 
Автори:
 Еременко  
Організація-видавник:
НКВД УРСР 
Дата створення:
20.12.1975  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 військовополонені, Галтерман, Гестапо, Гімлер, Далюге, Еременко, євреї, жандармерія, Київ, Кох, нацисти, НКВД, окупація, поліція, Прюцман, Рівне, Розенберг, розстріли, РСЧА, СД, СС, Томас, УРСР, Шеер 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1889 — 1945 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26113/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 7.Спр. 48Т. 1.
Розділи:
 Бабин Яр - свідчення очевидців
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар