Beta version 0.1

Протокол допроса Островского Леонида Кивовича от 12.11.1943 г.

Зміст документа: 
Протокол допиту червоноармійця Островського Леоніда Ківовича від 12.11.1943 р. У документі є відомості про табір радянських військовополонених у Києві на вулиці Керосинній (сучасна Шолуденка), Сирецький концтабір, розстріли у Бабиному Яру, а також відомості про спалення тіл розстріляних у Бабиному Яру у 1943 р. 
Автори:
 Паламарчук  
Організація-видавник:
НКГБ УРСР 
Дата створення:
12.11.1943  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Бабий Яр, Бабин Яр, військовополонені, Гестапо, євреї, Керосинна, Київ, нацисти, НКГБ, окупація, Островский, Паламарчук, розстріли, РСЧА, СД, Сирецький концтабір, табір військовополонених, УРСР, Шолуденка 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1913 — 1943 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26105/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 7.Спр. 48Т. 1.
Розділи:
 Бабин Яр - свідчення очевидців
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар