Beta version 0.1

Информационное сообщение. Повідомлення про зустріч працівників органів держбезпеки ЧССР і УРСР. Від 16 грудня 1968 року.

Зміст документа: 
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про зустріч начальника 5-го відділення УКДБ по Закарпатській області полковника Майорчука із начальником окружного відділу держбезпеки в м.Михаловци Східно-Словацького краю Смутним. Останні при зустрічі розповідав про обстановку в Чехословаччині. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
КДБ 
Дата створення:
16.12.1968  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Болгарія, КДБ, Київ, МВС, НДР, Нікітченко В., повідомлення, Польща, Прага, "Празька весна", СРСР, Угорщина, УКДБ, УРСР, ЧССР 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26028/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 9810
Розділи:
 Празька весна 1968 у документах КГБ, 7.3. Союз Радянських Соціалістичних Республік
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар