Beta version 0.1

Повідомлення про конфлікт між радянськими офіцерами з одного боку і прикордонникими, на пропускному пункті Чоп. Від 16 жовтня 1968 року.

Зміст документа: 
Повідомлення про конфлікт між радянськими офіцерами з одного боку і прикордонникими, на пропускному пункті Чоп. В результаті конфлікту один офіцер отримав вогнепальне поранений, всі офіцери були затримані. 
Автори:
 Никитченко В.  
Організація-видавник:
КДБ 
Дата створення:
16.10.1968  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Бадулін Василь Дмитрович, Геращенко Григорій Олександрович, Карпєєв Анатолій Степанович, КДБ, Київ, Колодрєєв Леонід Миколайович, Москва, Нікітченко В., повідомлення, Прага, "Празька весна", Чоп 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1929 — 15.10.1968 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/26010/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 9790
Розділи:
 Празька весна 1968 у документах КГБ, 7.3. Союз Радянських Соціалістичних Республік
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар