Beta version 0.1

Информационное сообщение. Повідомлення про реацкію громадян інших країн, що перебувають в Україні на введення військ країн Варшавського договору в Чехословаччину. Від 22 серпня 1968 року.

Зміст документа: 
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Подається інформація про реацкію громадян різних країн, що перебувають в Україні на введення військ країн Варшавського договору в Чехословаччину. 
Автори:
 Никитченко В.  
Організація-видавник:
КДБ 
Дата створення:
22.08.1968  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Бельгія, Варшавський договір, громадяни, Канада, КДБ, Київ, Нікітченко В., повідомлення, Празька весна, ТАСС, Угорщина, Ужгород, ФРН, Чехословаччина 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1915 — 1934 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/25802/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 9750
Розділи:
 Празька весна 1968 у документах КГБ, 7.3. Союз Радянських Соціалістичних Республік
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар