Beta version 0.1

Докладная записка. Інформація про громадян, які вороже поставилися до влади під час навчань Прикарпатського військового округу. Від 9 серпня 1968 року.

Зміст документа: 
Доповідна записка. Нікітченко В. В записці йдеться про громадян які вороже поставилися до радянської влади під час навчань Прикарпатського військового округу і ухилились від мобілізації. 
Автори:
 Никитченко В.  
Організація-видавник:
КДБ 
Дата створення:
09.08.1968  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Волинська область, записка, Івано-Франківська область, КДБ, Київ, Львівська область, Нікітченко В., Празька весна, Радянська армія, Рівненська область, Тернопільська область, ЦК КПУ 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
29.07.1968 — 29.07.1968 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/25758/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 9750
Розділи:
 Празька весна 1968 у документах КГБ, 7.3. Союз Радянських Соціалістичних Республік
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар