Beta version 0.1

Інформаційне повідомлення про зустріч керівництва УКДБ при РМ УРСР по Закарпатській обл. з представниками МВС ЧССР. Від 12 червня 1968 року.

Зміст документа: 
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про зустріч начальника відділу УКДБ Закарпатської області підполковника Олейніка і його заступника підполковника Демочко з начальником відділення МВС ЧССР капітаном Широкім і його заступником старшим лейтенантом Катана. 
Автори:
 Никитченко В.  
Організація-видавник:
КДБ 
Дата створення:
12.06.1968  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Демочко, Закарпатська область, Катана, КДБ, Київ, МВС, Нікітченко В., Олейник, повідомлення, Празька весна, УКДБ, ФРН, ЦК КПЧ, ЧССР, Широкім 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
08.06.1968 — 08.06.1968 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/25730/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 9730
Розділи:
 Празька весна 1968 у документах КГБ, 7.3. Союз Радянських Соціалістичних Республік
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар