Beta version 0.1

Специальное сообщение. Повідомлення про приїзд у Рівненську область майора МВС ЧССР Решл Рудольфа. Від 11 травня 1968 року.

Зміст документа: 
Спеціальне повідомлення. Нікітченко В. В повідомлення йдеться про приїзд із Чехословаччини в Рівненську область старшого референта транспортного відділу контррозвідувального управління МВС ЧССР майора Решил Рудольфа в гості до майора Чванькова. Майор Решил Рудольф розповідав про обстановку в Чехословаччині. 
Автори:
 Никитченко В.  
Організація-видавник:
КДБ 
Дата створення:
11.05.1968  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 КДБ, Київ, МВС, Нікітченко В., повідомлення, Празька весна, Радянський Союз, Решл Рудольф, Рівненська область, Тиса, УКДБ, Чваньков, ЧССР 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1924 — 11.05.1968 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/25713/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 9720
Розділи:
 Празька весна 1968 у документах КГБ, 7.3. Союз Радянських Соціалістичних Республік
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар