Beta version 0.1

Информационное сообщение. Повідомлення про зустріч працівників КДБ із працівниками контррозвідувального підрозділу Управління МВС Чехословаччини. Від 8 травня 1968 року.

Зміст документа: 
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про приїзд в м. Ужгород і зустріч начальника контррозвідувального підрозділу Управління держбезпеки МВС по Східно-Словацькому краю Сенцика Петра і оперативного працівника того ж відділу Коман Івана із начальником 5 відділу УКДБ по Закарпатській області полковником Майорчуком. Де перші надали інформацію про події в Чехословаччині. 
Автори:
 Никитченко В.  
Організація-видавник:
КДБ 
Дата створення:
08.05.1968  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 КДБ, Київ, Коман Іван, Майорчук, МВС, Нікітченко В., повідомлення, Празька весна, Сецка Петр, Словаччина, Угорщина, Ужгород, УКДБ, УРСР, ЧССР 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
06.05.1968 — 06.05.1968 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/25709/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 9710
Розділи:
 Празька весна 1968 у документах КГБ, 7.3. Союз Радянських Соціалістичних Республік
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар