Beta version 0.1

Информационное сообщение. Повідомлення про реакцію громадян Чехословаччини на події, що відбуваються в країні. Від 29 квітня 1968 року.

Зміст документа: 
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. Повідомлення про реакцію громадян Чехословаччини на події, що відбуваються в країні. Подаються слова студентів Властіміла Вискочіл, Яна Прикла. Пасторів Мирослава Салайка, Мирослава Опоченського, священника Новака Георгія, митрополита Дорофея і професора Йосифа Громадки. 
Автори:
 Никитченко В.  
Організація-видавник:
КДБ 
Дата створення:
29.04.1968  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Австрія, Властіміл Вискочіл, Громадка Йосиф, Дорофей, Дубчек, КДБ, Київ, Меншик, Москва, Нікітченко В., Новак Георгій, Новотний, Опоченський Мирослав, повідомлення, Празька весна, Радянський Союз, Румунія, Салайка Мирослав, Словаччина, СРСР, Тіто, УРСР, ФРН, Чаушеску, Чехословаччина, ЧССР, Ян Пріл 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1940 — 05.04.1968 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/25700/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 9710
Розділи:
 Празька весна 1968 у документах КГБ, 7.3. Союз Радянських Соціалістичних Республік
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар