Beta version 0.1

Информационное сообщение. Повідомлення про ситуацію в Чехословачині. Від 24 квітня 1968 року.

Зміст документа: 
Інформаційне повідомлення. Нікітченко В. В повідомленні йдеться про зустріч начальника управління МВС по Східно-Словацькому краю (ЧССР) полковника Маєра і його заступника по суспільній безпеці підполковника Коваля із начальником УКДБ по Закарпатській області підполковником Жабченко А. Г. і начальником 27 прикордонного загону підполковником Романенко А. І. Під час зустрічі працівникам КДБ була надана інформація про стан в Чехословаччині, діяльність партії, позиції молоді та студентів. План про прийняття закону про реабілітацію, а також можливість виїзду громадян Чехословаччини за кордон на короткий термін в капіталістичні країни. 
Автори:
 Никитченко В.  
Організація-видавник:
КДБ 
Дата створення:
24.04.1968  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Австрія, Жабченко А. Г., Італія, КДБ, Київ, Коваль, Маєр, МВС, Нікітченко В., повідомлення, Празька весна, Романенко А. І., Свобода Л., СРСР, США, УКДБ, УРСР, ФРН, ЧССР 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1949 — 28.04.1968 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/25699/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 9710
Розділи:
 Празька весна 1968 у документах КГБ, 7.3. Союз Радянських Соціалістичних Республік
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар