Beta version 0.1

Специальное сообщение. Повідомлення про ситуацію в Чехословацькій соціалістичній республіці. Від 4 квітня 1968 року.

Зміст документа: 
Спеціальне повідомлення. Нікітченко В. В повідомлення йдеться про інфорамацію від заступника начальника УМВС Східно-Словацького краю (ЧССР) Довіни А. А. і начальника відділу УМВС (ЧССР) Гануляка І. І. яку вони надали під час розмови із керівництвом УКДБ при Раді міністрів СРСР по Закарпатській області, в м. Ужгород. Інформація стосувалася становища в Чехословаччині, про ослабленість влади в середині країни, діяльність правих сил в уряді, формування нового уряду. 
Автори:
 Никитченко В.  
Організація-видавник:
КДБ 
Дата створення:
04.04.1968  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Гануляк І. І., Довіна А. А., Дубчак, Закарпатська область, КДБ, Київ, Костеланський, КПРС, МВС, НДР, Нікітченко В., Новотний, повідомлення, Прага, Празька весна, Сміховський, СРСР, Ужгород, УМВС, УРСР, ФРН, Чехословаччина, ЧССР 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
01.04.1968 — 01.04.1968 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/25692/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 16.Спр. 9710
Розділи:
 Празька весна 1968 у документах КГБ, 7.3. Союз Радянських Соціалістичних Республік
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар