Beta version 0.1

"Альтернатива" - часопис націонал-демократів. № 6, червень 1988 р.

Зміст документа: 
Часопис національних демократів. № 6, червень 1988. Готував Дмитро Квашко. Витоки і розвиток національно-демократичного руху в Україні, партійна і державна бюрократія в Союзі Радянських Соціалістичних Республік, 19 партконференція Комуністичної Партії Радянського Союзу, стан і перспективи перебудови, боротьба Української Греко-Католицької Церкви за легалізацію, духовна поезія. 
Автори:
 Квецко Дмитро  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
червень 1988  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 "Альтернатива", бюрократія, демократія, Квецко Дмитро, Київська Русь, КПРС, Москва, нація, неформальне видання, поезія., самвидав, Союз Радянських Соціалістичних Республік, Україна, Українська греко-католицька церква, Українська Повстанська Армія, 1000-ліття Хрещення України-Руси 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
988 — 1988 
Примітки:
Текст потребує реставрації. В наявності - пошкоджені фотокопії оригіналу. 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/25666/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ.2. СамвидавТ.1.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар