Beta version 0.1

Бюлетень. Хроніка католицької церкви на Україні. № 26. Від 1987 року

Зміст документа: 
Зміст: Заява про легалізацію КУЦ (Єпископи, Священники, Вірні); Прохання за поширення радіопередач українською мовою у Ватикані; Наш Поступ. За підписом Й. Терелі. (слово до еміграції, УКЦ, УНФ); Стаття з В/України.. "По Новому - Мислити"; Листи сенаторам, конгресменам США; Евангілія від Юродивого; Голод-Вірші; Дума І. Мазепи. / гетьмана; З народних джерел. (Різдво-Йордан); Листи Едельмана Натана до Вікт. Петрова; Закарпатська Правда; Екуменизм, Унія і Православна Сов. Мегаломанія. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Ініціативна група захисту прав віруючих та Церкви на Україні 
Дата створення:
1987  
Місце створення:
 Львів, Ужгород  
Ключові слова:
 бюлетень, КДБ, Львів, Мазепа Іван, МВС, ОУН, РПЦ, самвидав, СРСР, США, УГА, Ужгород, Україна, УКЦ, УНФ, УПА, УРСР, ЦК КПРС 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1274 — 1987 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/25587/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ.2. СамвидавТ.18.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.2. Національно-культурні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар