Beta version 0.1

Журнал. Український вісник. Випуск 13. Від 1988 року

Зміст документа: 
Зміст: Від редколнгії; Документи Львівської наради предстваників національно-демократичних рухів народів СРСР; Повідомлення про створення коорденаційного комітету патріотичних рухів народів СРСР; Звернення міжнаціонального комітету захисту політв'язнів до радянського уряду; Лист президентові США Рональду Рейгану; Навколо літератури; Наука і публіцистика; Хроніка тиску і опору; Релігія в Україні; Документи історії; Розмова з читачем редакційний відділ. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Орган Української Гельсінської Спілки 
Дата створення:
1988  
Місце створення:
 Львів, Київ  
Ключові слова:
 Грузія, Естонія, журнал, Київ, КПРС, Латвія, Листва, література, Львів, наука, публіцистика, Рейган Рональд, релігія, самвидав, СРСР, Стус Василь, УГС, Україна, Український вісник 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
988 — 1988 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/25571/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ.2. СамвидавТ.16.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар