Beta version 0.1

Журнал. Український вісник. Випуск 5. Від траня 1971 року

Зміст документа: 
Зміст: Завдання "Українського вісника"; Політичні арешти на Львівщині, Про відзнаяення у Києві роковин перевезення тіла Тараса Шевченка на батьківщину; До всіх громадян Києва; Судовий процес гуцула Миколи Супенюк; Хроніка; Документи українського самвидаву; Літературний відділ; Українські політв'язні в тюрмах і таборах; Голоси Чужоземців; Розмова з читечем; Виправлення і уточнення; Від редакції. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
травень 1971  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 арешт, журнал, Івано-Франківськ, КДБ, Київ, КПРС, література, Львів, Львівщина, політв'язні, самвидав, СРСР, Супенюк Микола, Український вісник, УРСР, хроніка, ЦК КПУ, Чорновіл Вячеслав 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1930 — 30.04.1971 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/25570/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ.2. СамвидавТ.15.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 5.4. Самвидав, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар