Beta version 0.1

Газета. Українські обрії. № 1. Від січня 1991 року.

Зміст документа: 
Зміст: До наших читачів; "Сіяч" про понує послуги; Нас вітають; Східноєвропейські канони і українська самобутність; Польща й Україна - проблема співпраці; Українці в Клайпеді; Професор Дмитро Олександрович Злепко та Український Вільний Університет; Події та надії; Ми просто йшли; Гомоніла Україна; Українці та Литва; Національна символіка на Україні; Українська мова у школах Австралії; Пороцтво; Коли смеркається; Захист від підробки; Слони, полози, кролі або лист до Фазіля Іскандера; Як вчать дітей історії«; Це цікаво; Ні! - союзному договору; Рок - оптимізм; Кольорове мислення; Товариство шанувальників філософії; Остання книга Симона Петлюри; Московська воша; Експерименти свідчать; Літературна сторінка; Оскаржує історія. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
січень 1991  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 Австралія, газета, діти, Злепко Дмитро, історія, Київ, Литва, Петлюра Симон, Польща, самвидав, співпраця, УВУ, Україна, Українські обрії, українці, УПА, УРСР, школа 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1434 — 1991 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/25547/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 31.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар