Beta version 0.1

Інформаційний вісник Товариства лева "Поступ". №17, грудень 1989

Зміст документа: 
Зміст: 1. Вибори і державний суверенітет України. 2. Список кандидатів. 3.Як, з ким і проти кого« 4.Націоналізм. 5.Положення про молодіжний парламент України. 6. Інструкція Троцького. 7.Інструкція агітатора-комуністам на Україні. 8.Вертеп. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Товариство Лева 
Дата створення:
грудень 1989  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 агітатор, Вертеп, вибори, Гречило, комунізм, Львів, націоналізм, ОУН, "Поступ", преса, Рудницький, Січові Стрільці, суверенітет, Товариство Лева, Троцький, УГА, УПА 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1919 — грудень 1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/25546/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 22.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар