Beta version 0.1

Інформаційний вісник Товариства лева "Поступ". №14, листопад 1989

Зміст документа: 
Зміст: 1. Різдво у Львові. 2.Абетка політичної боротьби. 3.До уваги колекціонерів. 4. Про публікації кореспондента "Правди" В. Дрозда. 5. ПРО зйомки фільму за твором Г.Санкевича. 6.Національний чи державний прапор. 7.Роздуми про суспільну власність. 8.Наші в Тернополі. 9.Страйк! 10. Резолюції. Конференції. 11.Юрій Покальчук. З невиголошеної промови на з'їзді НРУ. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Товариство Лева 
Дата створення:
листопад 1989  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Львів, народний рух, НРУ, ОУН, Покальчук, Польща, "Поступ", прапор, преса, Різдво, страйк, Тернопіль, Товариство Лева, УПА 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1948 — листопад 1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/25543/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 22.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар