Beta version 0.1

Інформаційний вісник Товариства лева "Поступ". №13, жовтень 1989

Зміст документа: 
Зміст: 1. Нам пишуть. 2. Львів. Осінь 89. 3.Що пише російська незалежна преса. 4.А ми тую червону калину… 5.В гостях у "Поступу". 6.Усім євреям, які читають "Поступ", повідомляємо. 7.Велика трансформація. 8.Примітки. 9.Звернення делегатів конференції російського культурного руху "Друзі українського мистецтва і літератури" до громадян УССР. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Товариство Лева 
Дата створення:
жовтень 1989  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Галичина, "Друзі українського мистецтва та культури", євреї, Львів, народний рух, ОУН, "Поступ", преса, революція, Січові Стрільці, "Солідарність", Товариство Лева, УПА 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
12.05.1915 — жовтень 1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/25542/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 22.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар