Beta version 0.1

Газета осередків Української республіканської партії м. Києва "Прапор Антикомунізму" №4, 1990р.

Зміст документа: 
Зміст: 1. Проект Степана Хмари. 3.УРП на новому етапі. 4. Звіт про анкетування. 5. Ніколе Гершкану. 6.Другі Всеукраїнські збори народного руху. 7.Лузан М.Я. 8. Солдати і офіцери. 9.Хто захистить кримських українців. 10. До селян. 11.Ленін і Росія. 12. Відкритий лист громадянину Кравчуку. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Українська Республіканська партія 
Дата створення:
1990  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Кравчук, Крим, Ленін, Лузан, народний рух, Ніколе Гершкану, "Прапор Антикомунізму", преса, Республіканська партія, селяни, Степан Хмара, УНР, УРП 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Російська; Українська; 
Крайні дати:
1917 — 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/25516/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 22.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар