Beta version 0.1

Видання Тернопільського товариства "Вертеп" "Посвіт", №5, лютий, 1990р.

Зміст документа: 
Зміст: 1. Що нам робити« - Голосувати. 2. Трибуна. 3. Про вертеп, історичні пам'ятки та деяких керівників. 4. Кандидати в депутати до обласної ради народних депутатів від блоку незалежних демократичних організацій Тернопільщини по виборчих округах м. Тернополя. 5.василь Симоненко. 6.Передвиборча платформа кандидатів до обласної ради народних депутатів від блоку незалежних організацій Тернопільщини. 7.Кандидати в депутати до обласної ради народних депутатів від блоку незалежних демократичних організацій Тернопільщини по виборчих округах в районах області. 8.Вони любили Україну. 9.Український вертеп у Вірменії. 10. Чого нас не вчили в школі. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Тернопільське товариство "Вертеп" 
Дата створення:
лютий 1990  
Місце створення:
 Тернопіль  
Ключові слова:
 "Вертеп", вибори, Вірменія, депутати, Львів, мітинг, народний рух, НРУ, преса, "Просвіт", Січові Стрільці, Тернопіль 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1914 — лютий 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/25508/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 22.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 6.2. Національно-культурні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар