Beta version 0.1

Журнал Вісник Руху . Інформаційний бюлетень №1. 1989рік

Зміст документа: 
Шукаймо відповідь у програмі; Усекретаріаті руху; Республіканська структура центрів координації виборів; План загально республіканських масових заходів по підготовці до виборів; Права людини: Під свист кийків.; Телеграма до уряду; Звідки вітер віє«; Події в Україні; Матеріали до роздумів. Зїзд руху в дзеркалі світової преси. Спрага за чесним словом. Збирайтеся в екологійний похід. 
Автори:
 Луканов Юрій   
Організація-видавник:
"Вісник РУХУ", Спілка письменників України 
Дата створення:
1989  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 Антонюк Галина, Горинь Михайло, Іськів Всеволод, Кузьменко Марія, Лінчевський Віктор, Мулява Володимир, Одарич Сергій, Поїзд Дмитро, Спілка Письменників, Тимошенко Борис 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1989 — 03.11.1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/25489/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 6.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар