Beta version 0.1

Газета. Форум. № 16 (22). Від 1990 року.

Зміст документа: 
Зміст: Лазаренко і Ко: декларація про доходи; Горбачов і Кубанський партійний клан; Коли сотням тисяч потрібне житло, матеріали йдуть на будівництво особняків; Феномен Бориса Єльцина; На роздоріжжі життя; КДБ робота радянських секретних агентів; Слово про Українську Повстанську Армію; Народний депутат УРСР В. Чорновіл: В будинку наведемо порялок!; Афера редактора Тараненко; Про партпривілеї; НП в ЛТП і народний депутат Правденко; Вбивство!«; Фарисеї. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
1990  
Місце створення:
 Дніпропетровськ  
Ключові слова:
 вбивство, газета, Горбачов, Дніпропетровськ, Єльцин Борис, КДБ, Кубанський, Лазаренко, самвидав, УПА, УРСР, "Форум", ЦК КПРС, Чорновіл В'ячеслав 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1934 — 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/25484/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 40.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар