Beta version 0.1

Информационный бюллетень партклубов Украины - "Демократический выбор" № 3 от 1990 года

Зміст документа: 
Інформаційний бюлетень партклубів України - "Демократичний вибір" № 3. У документі подаються відкритий лист партклубів УРСР до КРК київської партійної організації, стаття про Чорнобиль, новини із партклубів України, програмна заява проекту "Демократичної платформи" в КПРС щодо проведеня реформ, стаття про з'їзд УГС та УРП в Києві. 
Автори:
 Тертичний А.  
Організація-видавник:
невідомо 
Дата створення:
1990  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 бюлетень, Гарбар Р., "Демократична платформа", "Демократичний вибір", заява, Київ, КПРС, лист, новини, партклуб, програма, проект, "Самвидав", СССР, Тертичний А., УГС, УРП, УРСР, Чорнобиль 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/25455/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 36.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар