Beta version 0.1

Видання "Перспектива" №1

Зміст документа: 
Зміст: 1. Звіт про пророблену роботу товариством "Берегиня" в м.Умані за період від серпня 1988р. по липень 1989р.; 2.Требования.; 3.Витяг з протоколу про погоджені ззаходи між шахтарським страйковим комітетом м.Донецька та комісією Ради міністрівСРСР 20-22 липня 1989р. м.Донецьк.; 4. Проект "Декларація Народного руху України за перебудову". 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
УНПА "Перспектива" 
Дата створення:
без дати  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 "Берегиня", Декларація, "Перспектива", пребудова, преса, Рада міністрів, СРСР, страйковий комітет, Український Народний Рух, Умань, шахтарі 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Російська; Українська; 
Крайні дати:
серпень 1988 — липень 1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/25445/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 21.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар