Beta version 0.1

Незалежність №5. Видання Української Народно-демократичної Ліги.

Зміст документа: 
Зміст: Мета та методи органів держбезпеки; Українська Народно-демократична партія:головні політичні принципи; Ода Леніну; Полтавська битва; ЗА що ми любимо Троцького; Знамя комунізма; КДБ без гриму; Рішучий крок до незалежності України; Теодор Маунц; Хай живе...духовний самогеноцид; Нам по путі; Репортаж з Вінниці. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Українська Народно-Демократична Ліга 
Дата створення:
1990  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 багатопартійна система, декларація прав, КДБ, Науково-технічна пропаганда, незалежність, ООН, Петлюра, пролетаріат, Радянська влада самвидав, УНДП, Хорелін 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  <...>; 
Крайні дати:
1990 — 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/25432/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 18.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар