Beta version 0.1

Видання Львівської обласної організації СНУМу "Молода Україна", №6, 1990р.

Зміст документа: 
Зміст: 1.Тиждень, який може змінити Україну. 2.КПРС - що це« 3. За вашу і нашу свободу. Литовські зустрічі. 4.Український календар. 5. Релігійна сторінка. Митрополит Володимир Стернюк. 6.Роман Шухевич. До 40-річчя з дня загибелі. 7.Гімни. 8.Андрій Мельник. Голова проводу Українських націоналістів. 9.Заповідник застою - Вінниця. 10. Чорний гумор. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Львівська обласна організація СНУМ 
Дата створення:
1990  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 Білогорща, Верховна Рада, вибори, Вінниця, застій, КПРС, Литва, Мельник, митрополит, "Молода Україна", народний рух, НРУ, преса, релігія, самвидав, СНУМ, Стернюк, УПА, хмара, церква, Чорновіл, Шухевич 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1054 — 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/25409/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 16.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 6.2. Національно-культурні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар