Beta version 0.1

Видання Львівської обласної організації СНУМу "Молода Україна", №1, листопад 1989 р.

Зміст документа: 
Зміст: 1.Колонка редактора. 2.Історія, завдання, мета. 3.Програма і статут. 4.Страйком. 5.Вячеслав Чорновіл. Невиголошена промова на мітингу в Києві 22.10.1987р. 6.Хроніка. 7.Заява-протест. 8. Виступ члена УГС Олега Вітовича на екологічному мітингу. 9. Світова пам'ять про патріарха Йосифа. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Львівська обласна організація СНУМ 
Дата створення:
листопад 1989  
Місце створення:
 Львів  
Ключові слова:
 екологія, Львів, мітинг, "Молода Україна", народний рух, НРУ, Польща, преса, самвидав, Сліпий Йосиф, СНУМ, страйк, Страйком, студенти, УГС, Українська гельсінська спілка, церква, Чорновіл 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
10ст. — 1990 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/25404/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 16.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 6.2. Національно-культурні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар