Beta version 0.1

Видання "Деснянські хвилі" "№1 від вересня 1989 року

Зміст документа: 
У документі подаються стаття про проект закону УРСР щодо виборів народних депутатів, новини з діяльності НРУ в Чернігові, стаття про стан справ в Латвії, стаття про з'їзд Білоруського народного фронту у вигнанні та подається уривок із доповіді міністру внутрішніх справ Російської імперії - ""проти української народності". 
Автори:
 "Дрегович Язеп"  
Організація-видавник:
НРУ 
Дата створення:
вересень 1989  
Місце створення:
 Чернігів  
Ключові слова:
 Білорусь, БНФ, видання, "Деснянські хвилі", "Дрегович Язеп", Латвія, НРУ, Полтава, Російська імперія, "Самвидав", Чернігів 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  видання та рукописи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1914 — вересень 1989 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/25398/
Архіви та колекції:
 СмолоскипФ. 1. Неформальна пресаТ. 12.
Розділи:
 Самвидав та неформальна преса, 6.3. Громадсько-політичні організації (з кінця 1980-х до 1991 р.), 6.4. Неформальна преса
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар