Beta version 0.1

Відбиток печатки Кам’янець-Подільського губернільного уповноваженого по управлінню і ліквідації інституцій та органів військового часу УНР

Зміст документа: 
Відбиток круглої прикладної печатки червоного кольору. Містить два кільчастих написи українською мовою: «Кам'янець-Подільский Губерніальний Уповноважений По управ і ліквід інстітуцій та органів Військ. часу». Іконографічна композиція посередині у вигляді знаку тризуба, що вписаний у ромб із хвилястими сторонами, а той - у коло. Відбиток на смужці білого паперу. В правому верхньому куті смужки містяться сліди невідомого машинопису. Можливо смужка з відбитком – фрагмент із документа УНР, вирізаний і наклеєний на чистий аркуш картону. Розміри документа: діаметр 36 мм. Місце зберігання: ГДА СБУ. – Ф. 6. – Спр. 69270. – Том 37. – Арк. 6. Документ за станом на 27.06.1936 виявлений у фондах НКВС УРСР і включений до тому № 37.  
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
Дієва армія УНР 
Дата створення:
1918  
Місце створення:
 УНР  
Ключові слова:
 відбиток печатки, Кам'янець-Подільський, Подільська губернія, УНР, уповноважений 
Спосіб відтворення:
  інший 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1918 — 1918 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/25326/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 6.Спр. 69270Т.37
Розділи:
 Тризуб - символ Української революції 1917-1921рр., 2.4.2. Дієва армія Української Народної Республіки
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар