Beta version 0.1

Записка по "ВЧ" из Ровно по об убийстве и ранении оперуполномоченных, прикомандированных с Саратовской и Сталинградской областей для реализации операции "Запад"

Зміст документа: 
Записка по "ВЧ" з Рівного про вбивство та поранення оперуповноважених, відряджених з Саратовської та Сталінградської областей для реалізації операції "Захід" 
Автори:
 Головков  
Організація-видавник:
МГБ УРСР 
Дата створення:
13.10.1947  
Місце створення:
 Рівне  
Ключові слова:
 Афоніна, вбивство, виселення, Головков, Гоща, Котельникого, МГБ, операція "Захід", Пилипяк, репресії, Рівне, Салтиково, Саратово, СССР, Сталінград, Третьяков Іван Якович, УРСР, Чуплигін Василій Іванович 
Спосіб відтворення:
  машинопис 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/25251/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 2.Спр. 6730
Розділи:
 Операція "Захід", 7.3.6. Документи періоду боротьби зі збройним повстанським рухом (1939—1954 рр.), 7.3.7. Депортації та виселення
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар