Beta version 0.1

Содержание тайнописи выявленной в журнале "Українська мова і література в школі", изъятом при обыске у Караванского С.И.

Зміст документа: 
У документі йдеться про зміст тайнопису виявленого у журналі "Українська мова і література в школі", вилученого під час обшуку у Караванського С.Й. 
Автори:
 Миньшаїн  
Організація-видавник:
Миньшаїн 
Дата створення:
1969  
Місце створення:
 без місця  
Ключові слова:
 арешт, виявлення, журнал, зміст, Караванський, КГБ, КДБ, Київ, КПУ, Миньшаїн, обшук, ОУН, РМ, розповсюдження, СМ, СРСР, СССР, тайнопис, Україна, УРСР, УССР, ЦК, ЦК КПУ 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
1917 — 1969 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/25131/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 1.Спр. 9760
Розділи:
 10.19. Святослав Караванський, 5.2. Правозахисний рух (Українська гельсінська група), 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар