Beta version 0.1

Докладная записка председателя КГБ при СМ УССР Никитченко В.Ф. в адрес ЦК КПУ о популяризации статьи "Кто есть кто", напечатанной в газете "Вести из Украины" относительно идеологического обоснования осуждения украинских диссидентов Чорновила В.М., Ку

Зміст документа: 
У документі йдеться про доповідну записку з КДБ при РМ УРСР у ЦК КПУ щодо статті "Хто є хто" з газети "Вісті з України" стосовно ідеологічного обґрунтування засудження українських дисидентів Чорновола В.М., Кузнєцової Є.Ф. та Караванського С.Й. 
Автори:
 Нікітченко  
Організація-видавник:
КДБ при РМ УРСР 
Дата створення:
1968  
Місце створення:
 Київ  
Ключові слова:
 "вісті з України", газета, дисиденти, доповідна записка, засудження, Караванський, КГБ, КДБ, Київ, КПУ, Кузнєцова, Нікітченко, Одеса, ОУН, популяризація, РМ, СМ, СРСР, СССР, стаття, Україна, УРСР, УССР, ЦК, ЦК КПУ, Чорновіл 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  організаційні документи 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
17.04.1968 — 17.04.1968 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/25127/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 1.Спр. 9620
Розділи:
 10.19. Святослав Караванський, 5.2. Правозахисний рух (Українська гельсінська група), 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар