Beta version 0.1

Акт от 02.08.1944 о результатах проведенного прочесывания местности в Варваровском районе Николаевской области сотрудниками УНКГБ в присутсвии Караванского С.И.

Зміст документа: 
У документі йдеться про акт від 02.08.1944 щодо результатів проведення прочісування місцевості у Варварівському районі Миколаївської області спіробітниками УНКДБ у присутності Караванського С.Й. 
Автори:
 Чередниченко, Кузнєцов, Воробьйов  
Організація-видавник:
УНКДБ УРСР 
Дата створення:
1944  
Місце створення:
 Одеса  
Ключові слова:
 акт, Варварівський район, Воробьйов, Гдешинський, Караванський, КГБ, КДБ, кількість, Кузнєцов, Миколаївська, НКГБ, НКДБ, Одеська область, ОУН, прочісування, результат, речі, справа, Україна, УНКГБ, УНКДБ, УРСР, УССР, Чередниченко 
Спосіб відтворення:
  рукопис 
Тип документа:
  документи слідства 
Мова документа:
  Російська; 
Крайні дати:
02.08.1944 — 02.08.1944 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/25111/
Архіви та колекції:
 ГДА СБУФ. 5.Спр. 67771.0
Розділи:
 10.19. Святослав Караванський, 5.2. Правозахисний рух (Українська гельсінська група), 7.3.9. Боротьба з ненасильницьким рухом опору (1950-ті — 1991 р.)
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар