Beta version 0.1

Журнал Пластової молоді Підкарпатської Русі "Пластун" Ч. 7 від квітня 1930 року

Зміст документа: 
У документі подаються замітка про редакцію журналу "Пластун", твір "П'ять хлібів", поради щодо діяльності провідникам гуртків, замітка про потребу зробити журнал "Пластун" цікавим, стаття про 80-ліття президента Т. Масарика, лист пластунів до св. Миколая, замітка про опікуна Пласту св. Юрія, поради провідникам щодо проведення фізичних вправ з пластунами, замітка "Чому я є пластуном", замітка про азбуку Морзе, анонси таборів та мандрівок Пласту. 
Автори:
 Ревай Юліан  
Організація-видавник:
Друкарня "Свобода" в Ужгороді 
Дата створення:
квітень 1930  
Місце створення:
 Ужгород  
Ключові слова:
 Друкарня "Свобода", журнал, Масарик Т., молодь, Підкарпатська Русь, "Пласт", Пластова молодь Підкарпатської Русі, "Пластун", Ревай Юліан, Ужгород 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
березень 1930 — квітень 1930 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/24997/
Архіви та колекції:
 ЛННБНСФ. 1. Відділ Україніки"П"1930
Розділи:
 Журнал пластової молоді Підкарпатської Русі "Пластун", 3.3.3.3. «Пласт»
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар