Beta version 0.1

Журнал Пластової молоді Підкарпатської Русі "Пластун" Ч. 5-6 від лютого-березня 1930 року

Зміст документа: 
У документі подаються стаття про 80-ліття президента Т. Масарика, стаття Т. Масарика про вивчення іноземних мов та про потребу участі молоді у політичному житті, промова Т. Масарика до дітей 28.10.1928, стаття в роковини смерті Тараса Шевченка, замітка "Я пластунка", вірш Івана Тернини, лист св. Миколая пластунам, стаття Й. Шиманека "Краса і здоров'я", звернення Василя Ларя до пластунів, поради пластунам, що замаються фотографією, стаття про Ужгородський Пласт, подаються урядові Пластові обіжники. 
Автори:
 Ревай Юліан  
Організація-видавник:
Друкарня "Свобода" в Ужгороді 
Дата створення:
лютий-березень 1930  
Місце створення:
 Ужгород  
Ключові слова:
 Бірчак Володимир, Друкарня "Свобода", журнал, Лар Василь, Масарик Т., молодь, Підкарпатська Русь, "Пласт", Пластова молодь Підкарпатської Русі, "Пластун", Ревай Юліан, Тернина Іван, Ужгород, Шаманек Й., Шевченко Тарас 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1846 — березень 1930 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/24996/
Архіви та колекції:
 ЛННБНСФ. 1. Відділ Україніки"П"1930
Розділи:
 Журнал пластової молоді Підкарпатської Русі "Пластун", 3.3.3.3. «Пласт»
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар