Beta version 0.1

Журнал Пластової молоді Підкарпатської Русі "Пластун" Ч. 3-4 від грудня 1929-січня 1930 року

Зміст документа: 
У документі подаються лист св. Миколая пластунам, твір Карла Евальда "Бур'яни", коментар щодо статті "Кого можна назвати найдавнішим українським пластуном«", замітка про потребу запровадження Пласту на селі, твір Александра Сливки "Розмова з дідом в таборі", стаття про найбільшого птаха в Підкарпатській Русі, вірші, замітка про пластунський одяг, стаття "Пластуни і етнографія", стаття про куріння, замітки про проведення пластових таборів, гуморески, методичка щодо пластових іспитів від 29.11.1929, економічний обіжник Пласту. 
Автори:
 Юліан Ревай  
Організація-видавник:
Друкарня "Свобода" в Ужгороді 
Дата створення:
грудень 1929; січень 1930  
Місце створення:
 Ужгород  
Ключові слова:
 Александр Петро, Друкарня "Свобода", Евальд Карл, журнал, молодь, Підкарпатська Русь, "Пласт", Пластова молодь Підкарпатської Русі, "Пластун", Ревай Юліан, Сливка Александр, табір, Ужгород 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
29.11.129 — січень 1930 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/24995/
Архіви та колекції:
 ЛННБНСФ. 1. Відділ Україніки"П"1929
Розділи:
 Журнал пластової молоді Підкарпатської Русі "Пластун", 3.3.3.3. «Пласт»
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар