Beta version 0.1

Журнал Пластової молоді Підкарпатської Русі "Пластун" Ч. 2 від листопада 1929 року

Зміст документа: 
У документі подаються звіт із сходин Пласту в Хусті 10.11.1929, стаття М. Вайди " В десяту річниця звільнення Підкарпаття", вірші, стаття Короля Юрія "Кого можна назвати найдавнішим українським пластуном«", звіт діяльності Пластових частин 1928-1929, звіт з Пластового табору в Ворочові за 01-15.07.1929, звід із сходин в пам'ять Пешека Йосифа в Ужгороді, звіт з Пластового збору в Берегово за 22.09.1929, листи до редакції, подається урядовий Пластовий обіжник, пластові ігри. 
Автори:
 Юліан Ревай  
Організація-видавник:
Друкарня "Свобода" в Ужгороді 
Дата створення:
листопад 1929  
Місце створення:
 Ужгород  
Ключові слова:
 Берегово, Блеск М., Вайда М., Ворочів, Друкарня "Свобода", журнал, Король Юрій, молодь, Пешек Йосиф, Підкарпатська Русь, Підкарпаття, "Пласт", Пластова молодь Підкарпатської Русі, "Пластун", Ревай Юліан, табір, Ужгород, Хуст 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
Х ст. н.е. — листопад 1929 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/24994/
Архіви та колекції:
 ЛННБНСФ. 1. Відділ Україніки"П"1929
Розділи:
 Журнал пластової молоді Підкарпатської Русі "Пластун", 3.3.3.3. «Пласт»
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар