Beta version 0.1

Журнал Пластової молоді Підкарпатської Русі "Пластун" Ч. 8 від травня 1929 року

Зміст документа: 
У документі подаються анонс табору в Ворочові на 05.07.1929, вірш Підкарпатенка М., про звичку критикувати у Пласті, стаття "Пласт і школа", 12 заповідей пластуна, стаття "Пластова дисципліна", вірш Бойчука А., звернення до пластових частин у справі літніх таборів, анонс табору в Лугах, звернення до пластунок, стаття про ігри та змагання для пластунів. 
Автори:
 Юліан Ревай  
Організація-видавник:
Друкарня "Свобода" в Ужгороді 
Дата створення:
травнеь 1929  
Місце створення:
 Ужгород  
Ключові слова:
 Акробат Ю., Білей Юрко, Бойчук А., Ворочів, Друкарня "Свобода", журнал, Луги, молодь, Підкарпатенко М., Підкарпатська Русь, "Пласт", Пластова молодь Підкарпатської Русі, "Пластун", Ревай Юліан, табір, Ужгород 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1926 — липень 1929 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/24992/
Архіви та колекції:
 ЛННБНСФ. 1. Відділ Україніки"П"1929
Розділи:
 Журнал пластової молоді Підкарпатської Русі "Пластун", 3.3.3.3. «Пласт»
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар