Beta version 0.1

Журнал Пластової молоді Підкарпатської Русі "Пластун" Ч. 3 від листопад 1928 року

Зміст документа: 
У документі подаються вірші Божука Миколи, звернення до старших пластунів, замітка Белея М. про пластові мандрівки, новини Пласту в Хусті та Берегово за 1927-1928, замітка про пластуна, що врятував життя жителю с. Йовра, замітка про 10-ліття незалежності Чехословаччини в Севлюші, список Пластової літератури, поради щодо Пластового однострою. 
Автори:
 Юліан Ревай  
Організація-видавник:
Друкарня "Свобода" в Ужгороді 
Дата створення:
листопад 1928  
Місце створення:
 Ужгород  
Ключові слова:
 Белей М., Берегово, Божук Микола, Друкарня "Свобода", журнал, Йовра, молодь, Підкарпатська Русь, "Пласт", Пластова молодь Підкарпатської Русі, "Пластун", Ревай Юліан, Севлюш, Ужгород, Хуст 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1927 — листопад 1928 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/24988/
Архіви та колекції:
 ЛННБНСФ. 1. Відділ Україніки"П"1928
Розділи:
 Журнал пластової молоді Підкарпатської Русі "Пластун", 3.3.3.3. «Пласт»
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар