Beta version 0.1

Журнал Пластової молоді Підкарпатської Русі "Пластун" Ч. 1-2 від жовтня 1928 року

Зміст документа: 
У документі подаються замітка про 10-ліття незалежності Чехословаччини, про потребу скликання Пластового з'їзду, вірш Тисовського "Дівочий гімн", замітка про вужів, стаття про мову есперанто, замітка про те яким має бути пластун, звіт з таборів 1928, замітка про прогулянку пластунів в Сваляві 28.05.1928, стаття про свято Пласту в Хусті 24.06.1928, замітка про пластову мандрівку до Берну, гумореска про ковбасу, звіт діяльності Пластунів в Ужгороді, звіт діяльності дівочого Пласту, Пласту в Хусті, Сваляві та Пласту Мукачева за 1927-1928, Пластові вісті. 
Автори:
 Юліан Ревай  
Організація-видавник:
Друкарня "Свобода" в Ужгороді 
Дата створення:
жовтень 19285  
Місце створення:
 Ужгород  
Ключові слова:
 Бачевський Л., Берн, Друкарня "Свобода", журнал, Мадль Т., молодь, Мукачево, Підкарпатська Русь, "Пласт", Пластова молодь Підкарпатської Русі, "Пластун", Приблуда Г., Ревай Юліан, Свалява, Ставне, табір, Тисовський, Ужгород, Хуст 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Українська; 
Крайні дати:
1924 — жовтень 1928 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/24987/
Архіви та колекції:
 ЛННБНСФ. 1. Відділ Україніки"П"1928
Розділи:
 Журнал пластової молоді Підкарпатської Русі "Пластун", 3.3.3.3. «Пласт»
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар