Beta version 0.1

Журнал Пластової молоді Підкарпатської Русі "Пластун" Ч. 3-4 від жовтня 1926 року

Зміст документа: 
У документі подаються стаття про історію Пласту в Україні, замітка про старших скаутів, пісня Підкарпатських пластунів, замітка про дію бумеранга, замітка про вечір Купала в таборі пластунок в Лугах, вірш про Пластовий табір в Бронці, замітка С. Аксакова про журавлів, стаття про пластовий однострій, стаття із оцінкою діяльності Пласту в Мукачеві та Підкарпатті, звіт із проведення Пластових таборів в 1926, пластові новини, замітка про корисних комах, звіти діяльності пластових частин за 1925-1926. 
Автори:
 Божетех Пешек  
Організація-видавник:
"Пласт" 
Дата створення:
жовтень 1926  
Місце створення:
 Ужгород  
Ключові слова:
 Аксаков С., Бачинський Л., Бронка, Бурлака Остап, журнал, Купала, Луги, молодь, Мукачево, Пешек Б., Підкарпатська Русь, "Пласт", Пластова молодь Підкарпатської Русі, "Пластун", скаут, табір, Ужгород, Чехословаччина 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Чеська; Українська; 
Крайні дати:
1925 — жовтень 1926 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/24986/
Архіви та колекції:
 ЛННБНСФ. 1. Відділ Україніки"П"1926
Розділи:
 Журнал пластової молоді Підкарпатської Русі "Пластун", 3.3.3.3. «Пласт»
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар