Beta version 0.1

Журнал Пластової молоді Підкарпатської Русі "Пластун" Ч. 1 від березня 1926 року

Зміст документа: 
У документі подаються біографія Т. Масарика, замітка про 56-ті роковини смерті Шевченка Тараса, замітка про керівників у Пласті, стаття про жіночий та чоловічий табори в Кобмлецькій поляні, вірш Підгірняка М., твір про ведмедицю, стаття про Пластову виставу в Ужгороді за 1924, звіт референтури відділів Пласту в Ужгороді на 01.09.1925 та 01.02.1926, замітка Грицая О. "Як орли виховують своїх дітей" , вірш Мартиновича Б., замітка про не гідну поведінку австрійських пластунів в Ужгороді, новини Ужгородського Пласту, звіт по діяльності Пластових частин за 1924-1925. 
Автори:
 Божетех Пешек  
Організація-видавник:
"Пласт" 
Дата створення:
березень 1926  
Місце створення:
 Ужгород  
Ключові слова:
 Грицай О., журнал, Мартинович Б., Масарик Т., молодь, Пешек Б., Підгірняк М., Підкарпатська Русь, "Пласт", Пластова молодь Підкарпатської Русі, "Пластун", Ужгород, Чехословаччина, Шевченко Тарас 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Чеська; Українська; 
Крайні дати:
07.03.1850 — березень 1926 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/24984/
Архіви та колекції:
 ЛННБНСФ. 1. Відділ Україніки"П"1926
Розділи:
 Журнал пластової молоді Підкарпатської Русі "Пластун", 3.3.3.3. «Пласт»
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар