Beta version 0.1

Журнал Пластової молоді Підкарпатської Русі "Пластун" Ч. 2 від листопада 1925 року

Зміст документа: 
У документі подаються замітка про літні табори Пласту Підкарпатської України 1925, вірш Мартиновича В., замітка про з'їзд дівочого Пласту в Празі 28-30.06.1925, пастова література, план діяльності Пласту на рік, замітка про лікувальні водойми в Підкарпатській Русі, новини спорту, замітка про поштові марки, стаття про підготовку до пластових іспитів, замітка про кількість пластунів в Підкарпатській Русі. 
Автори:
 без автора  
Організація-видавник:
"Пласт" 
Дата створення:
листопад 1925  
Місце створення:
 Ужгород  
Ключові слова:
 Бачинський Л., журнал, Мартинович В., молодь, Підкарпатська Русь, "Пласт", Пластова молодь Підкарпатської Русі, "Пластун", Прага, спорт, Ужгород, Чехословаччина 
Спосіб відтворення:
  друк 
Тип документа:
  періодичні видання 
Мова документа:
  Чеська; Українська; 
Крайні дати:
28.06.1925 — листопад 1925 
Примітки:
 
URL:
http://old.avr.org.ua/index.php/viewDoc/24982/
Архіви та колекції:
 ЛННБНСФ. 1. Відділ Україніки"П"1925
Розділи:
 Журнал пластової молоді Підкарпатської Русі "Пластун", 3.3.3.3. «Пласт»
       Будемо вдячні, якщо Ви допоможете покращити наш е-архів та зробити його більш повним, надавши додаткову інформацію про даний документ. Можливо, у Вас є інформація щодо осіб, місцевостей чи подій, згаданих чи зображених на цій електронній копії. Також просимо написати нам, якщо Ви помітили неточність в описі або вважаєте за необхідне його розширити.
Вашу інформацію, уточнення та повідомлення щодо цієї одиниці е-архіву просимо надіслати нам через коментар, обравши відповідну рубрику.
       Дякуємо Вам!
Додати коментар